Hakkımızda

1976 yılında çorap kopçası somun imalatı ile faaliyete başlamış olan firmamız günümüz çağının getirdiği yenilikler ve gelişmelerle birlikte faaliyet alanını genişleterek mutfak eşyası aksesuarları ve fason iş hayatına devam etmiştir.

Şu anda firmamız Cezve, Çaydanlık, Tencere baglantı ekipmanları maça alevlik, Çelik kulp ve Servis maşası imalatı yaparak siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çaba sarfetmektedir.

Emir Metal 36 yıllık sahip olduğu bilgi ve tecrübeyle, her zaman etik ve ilkelerinden ödün vermeyerek müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek, hizmette sürekliliği sağlamak için gelişmektedir. Ekibimiz sürekli gelişen genç ve dinamik yapısıyla her türlü sorularınıza yanıt verebilir.

Siz müşterilerimize en kaliteli ürünleri ve en son modelleri en hızlı şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. Zamanı Üreterek Tüketiyoruz.

Misyonumuz

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren,Bir Şirket Olarak Anılmak.

Vizyonumuz

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir.Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.